Son Eklenenler
IOS 7 ve IOS 7.1 Jailbreak Yayınlandı İndir

IOS 7 ve IOS 7.1 Jailbreak Yayınlandı İndir

Apple’ın mobil cihazları için ürettiği IOS işletim sisteminin başı JailBreak sürümlerinden kurtulamıyor. IOS 7, IOS 7.0.1, IOS 7.0.2, IOS 7.0.3, IOS 7.0.4, IOS 7.1 Beta 1 ve IOS 7.1 Beta 2 versiyonlar için üretilen Jailbreak uygulaması iOS işletim sistemini sınırsızca kullanmanızı sağlamakta. Yasa dışı bir işlem olarak bilinen Jailbreak uygulamaları sayesinde AppStore üzerinden istediğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirebilmenizin yanında herhangi telefonunuzu her türlü tehlikeye de açık hale getirmekte. Uzmanların uzak durmanızı tavsiye ettiği Jailbreak kurulumları nedeniyle milyonlarca kullanıcının madur olduğunu hatırlatarak, istemeden de olsa iOS işletim sistemli mobil cihazınıza nasıl JailBreak yapılır sizlerle paylaşmak istiyoruz.

ios 7 jailbreak nasil yapilir

iOS versiyonlarının birbiri ardına güncellenmesi, Jailbreak versiyonlarının çoğunu etkisiz hale getirmesine rağmen yazılım uzmanı hackerler tarafından hemen hemen her güncelleme ile birlikte yeni bir Jailbreak versiyonu da piyasaya sürülmekte. Bu seferki en etkili Jailbreak yazılımı Evasi0n adlı bir hacker tarafından dün internette ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Jailbreak yazılımıyla birlikte kullanılan iOS sürümleriyle internet bankacılığı, güvenli ağ işlemlerinin yapılamadığını hatırlatarak, JailBreak uygulamasını telefonunuza nasıl yükleyeceğinizi anlatmaya başlayalım.

1) Cihazınızdaki parolayı tamamen kapalı hale getiriniz.

2) Mobil cihazınızı eğer imkanınız varsa iCloud veya iTunes üzerinden yedekleyiniz

3) Cihazınıza iTunes üzerinden iOS versiyonunun temiz bir kopyasını yükleyerek işe başlayınız.

4) Bilgisayarınızın işletim sistemine göre aşağıda bağlantılarını verdiğim Jailbreak uygulamalarını indirip ilgili programa sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırınız. Yaklaşık 10 dakika kadar sürecek olan yükleme işleminin ardından iOS işletim sisteminiz sınırsız kullanılabilir hale gelecektir. AppStore üzerinden istediğiniz uygulamayı indirerek Jailbreak’in çalışıp çalışmadığını test edebilirsiniz. Kurulumun nasıl yapıldığı ile ilgili video aşağıdadır.

Window için indir

Mac için indir

Bir önceki yazımız olan Google 2014 İçin Doodle Hazırladı başlıklı makalemizde Google, Google 2014 doodle ve Google yeniyıl doodle hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.