More

  iOS 7 Bomba Gibi Geliyor (Video)

  iOS 7 geliyorSon günlerde Apple hayranlarının merakla beklediğ en önemli konulardan birisi olan iOS 7 işletim sisteminin ne zaman tanıtılacağı sorusu yavaş yavaş yanıtlanarak, zihinlerimizdeki soru işaretleri yerini ilginç bilgilere bırakmakta. Uzmanlar 20 Haziran günü tanıtılmasına kesin gözüyle bakarken Apple henüz işletim sistemiyle ilgili resmi bir açıklamada bulunmadı.

  Bugüne kadar değişik konseplerde tasarım çalışmaları internete sızdırıldı ya da farklı tahminler yürütüldü. iOS 7 hakkında belirsizlik hala son sürat devam ederken dün internette yayınlanan bir video ile sistem hakkında genel bir kanıya vardığımızı düşünmekteyiz. Videoda yer alan görüntüleri doğrulayan haber ajansı, içeriklerden emin konuştu.

  Yayınlanan videoda hızlı cevap modu, panaromik arkaplan ve siri gibi uygulamalar ile ilgili yapılan değişikliklerden bahsedilmekte. 4 çekirdekli işlemciye sahip iPhone modellerinde kullanılması planlanan iOS 7 işletim sistemi ile ilgili videoyu web sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. 2 buçuk dakika uzunluğundaki videoda iOS 7 ile ilgili yeni özelliklere dikkat çekilmiş. Yeni özellikleriyle kullanıcıları şimdiden heyecanlandıran iOS 7 ile ilgili gelişmeleri anında sizlere aktaracağız.

  Son Eklenenler

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.