Son Eklenenler
IOS 7.0.5 ve IOS 7.0.4 İçin JailBreak Yayınlandı

IOS 7.0.5 ve IOS 7.0.4 İçin JailBreak Yayınlandı

Iphone, IPad ve IPod kullanıcılarının üretici Apple tarafından işletim sistemine konulan kilidin kırılması ve tam potansiyeller çalışabilmesini sağlayan JailBreak versiyonu bugün yayınlandı. Apple’ın yeni işletim sistemi IOS 7’nin son güncellemeleri olan IOS 7.0.4 ve IOS 7.0.5 için tam uyumlu olarak hazırlanan Jailbreak versiyonu IOS işletim sisteminin güvenliğini zedelese de kullanıcıların ücretsiz olarak istedikleri uygulamayı yükleyerek cihazlarını istedikleri gibi kullanabilmelerine imkan veriyor. JamRa1n Jailbreak olarak isimlendirilen yeni Jailbreak versiyonu Amerikalı yazılımcılar tarafından kullanıma sunuldu. Teknoloji Defteri olarak telefonuna Jailbreak yüklemek isteyen kullanıcıları bir kez daha uyararak cihazınızda kalıcı hasara neden olabilme ihtimalini de hatırlatmak isteriz.

Uzmanlar Jailbreak kullanımının güvenlik açıklarına neden olduğunu belirtirken, Jailbreak sürümlerini kullananların hiçbir şeye aldırış etmeden telefonlarını kullandıklarını hatırlatmak isteriz. Başta özel güvenlikli sistemlere girişte sorun yaşayan Jailbreak kullanıcılarının bu sıkıntıları da son versiyonda tamamiyle çözülmüş olduğu nitelendirilmekte. Jailbreak versiyonlu telefonların başta banka siteleri olmak üzere hiçbir sistemi kullanamadıkları herkes tarafından bilinmekteydi. JamRa1n Jailbreak sürümünün resmi sitesinde 27 UDS fiyat ile satıldığını hatırlatarak, bu sürümün korsanlarına da internette kısa bir arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Gear Fit Nedir? başlıklı makalemizde Gear Fit, Gear Fit fiyatı ve giyilebilir teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.