Son Eklenenler
İki kişilik oyunlar

İki kişilik oyunlar

Masaüstü sistemler için geliştirilen oyunların en dikkat çekici özellikleri arasında çoklu oyuncu sistemine izin veriyor olması geliyor. Genel olarak internet üzerinden çoklu oyuncuya izin veren bu sistemler bazen de aynı bilgisayar üzerinden çoklu oyuncuya izin verebiliyor. Masaüstü sistemlerden alışık olduğumuz bu özellik artık flash oyunlarda da karşımıza çıkmaktadır.
2 kişilik oyunlar olarak adlandırabileceğimiz bu flash oyunlar sahip oldukları basit ama bir o kadar da eğlenceli sistemleri ile dikkatleri çekmeyi başarıyorlar. Genel olarak yarış oyun sistemi şeklinde karşımıza çıkan 2 kişilik oyunlar aslında oldukça farklı alanlarda ve sistemlerde de karşımıza çıkmaktadır. Bu sistemlerde oyun içi kontrollerde birinci oyuncu genel olarak yön tuşlarını kullanırken ikinci oyuncu ise W, A, S, D tuşları ile sisteme dahil olmaktadırlar.

Bu sistemin içinde karşımıza bir diğer grup olarak 2 kişilik dövüş oyunları çıkmaktadır. Hızlı temposu ve renkli görselleri ile dikkatleri çeken 2 kişilik dövüş oyunları ile dahil olacağımız sistemlerde oyuncuların tek bir amacı vardır o da rakibi onu yenmeden önce onu yenmek.
Bu sistemin içinde adından oldukça sık bahsedilen sistemlerin arasında son olarak da 2 kişilik savaş oyunları ele alınabilir. Kimi zaman iki oyuncunun birbirine karşı büyük bir savaş verdiği 2 kişilik savaş oyunları“/a> kimi zaman da aynı düşmana karşı verilen ortak bir mücadele olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Nokia Lumia 525 Hakkında Herşey (Resimli) başlıklı makalemizde Lumia 525, Lumia 525 fiyatı ve Lumia 525 görselleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.