Son Eklenenler
Huzurlarınızda Yandex Mobil Tarayıcı

Huzurlarınızda Yandex Mobil Tarayıcı

Yandex şirketinin tüm dünya ve Türkiye için hazırladığı onlarca promosyonun ardından mobil kullanıcılara özel internet tarayıcısını piyasaya sunması teknoloji çevrelerince oldukça hoş karşılandı. Kullanıcı potansiyelini mümkün olduğunca yükseltmeye gayret eden Yandex yönetimi şimdi de mobil kullanıcılara özgü ürettiği Yandex Mobile Browser uygulamasıyla sektörden kopmadığının sinyallerini verdi. Rusya menşeyli bir şirket olan Yandex özellikle arama motoru ve uygulama geliştirmede Google olan rakabet farkını kapatarak hızlı ilerleyişine son sürat devam etmekte.

Bulut teknolojisi Yanex disk ve Yandex Mail uygulamalarıyla son dönemlere damgasını vuran Yandex şimdide Yandex.Browser‘ın mobil versiyonunu üretmenin haklı gururunu yaşıyor. Yandex Mobile Browser hem hızı hem de güvenilirliğiyle uzmanlardan tam not alırken, Android ve iOS işletim sistemlerinin yanı sıra BlackBery sistemlerde de kusursuz çalışabilmekte. Yandex tarafından geliştirilen Yandex Mobile Browser sürümlerinin tümüne aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

Yandex Mobile Browser indir

Bir önceki yazımız olan 3G ve GSM Desteği Olmayan Tabletlerde WhatsApp Kullanma başlıklı makalemizde 3G olmayan tablet WhatsApp kullanma, GSM özelliği olmayan tablet whatsapp kullanma ve Her türlü tablette WhatsApp kullanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.