Son Eklenenler
GTA 5 Yeni Videosu İle Karşınızda

GTA 5 Yeni Videosu İle Karşınızda

GTA 5 videoİlk piyasaya çıktığı 2000 yılından beri oyun severlerin merakla yeni versiyonlarını beklediği ve hayranlarının hiçbir zaman olumsuz eleştirilerine maruz kalmayan, Grand Theft Auto yani namı diğer GTA serisinin son versiyonu GTA 5 piyasaya sürülmesine çok az bir süre kalmasıyla heyecanları doruk seviyesine çıkaracak mükemmel bir video ile hayranlarını selamladı. Rockstar Games firması tarafından hazırlanan yeni versiyonun çıkış tarihinin 17 Eylül olduğu kesinleşirken, geçtiğimiz haftalarda oyun ve karakterlerle ilgili bazı fotoğrafları sizler için paylaşmıştık.

Rockstar Games tarafından bugün internete verilen yep yeni video ile oyunun görsel kalitesi hakkında yorumlar yapabilirsiniz. Oyuncuların merakla beklediği GTA 5’in önemli karakterleri ile ilgili video görüntülerini yazımızın en altından izleyebilirsiniz. 17 Eylül’de hem Xbox hem de PlayStation versiyonlarıyla birlikte PC versiyonunu da teknoloji marketlerden bulabileceksiniz. Oyunun ünlü karakterleri Michael, Franklin ve Trevor ile ilgili hazırlanmış bu videoda tasarım hakkında genel bir kanıya sahip olabileceksiniz. Oyun o kadar profesyonelce hazırlanmış ki hem görsellik hem de inandırıcılık bağlamında mükemmele erişmiş diye düşünüyoruz. GTA 5 ile ilgili hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Weibo'nun Hisseleri Satıldı başlıklı makalemizde çin twitter weibo, weibo alibaba ortaklığı ve weibo.com hakkında herşey hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.