Son Eklenenler
Flappy Bird Artık Olmayacak

Flappy Bird Artık Olmayacak

Android platformların en çok tercih edilen oyunlarından birisi olan Flappy Bird, yapımcının resmi açıklamasıyla Google mağazasından silindi. 2013 yılında tamamlanıp Play Store üzerindeki yerini alan Flappy Bird yakaladığı başarıyla son günlerde adından sıkça söz ettirmekteydi. Oyunun yapımcısı olan Dong Nguyen (26) Vietnam vatandaşı ve uzun süredir mobil platformlarla yakından ilgilenmekte. Hobi amaçlı oluşturduğu oyun ile rekorlar kıran Dong Nguyen Flappy Bird oyunu ile ilgili aldığı övgülerden aşırı derecede sıkıldığını açıklayarak oyunun tüm mağazalardan silinmesini talep etti. Kullanıcılardan aldığı övgülerden aşırı derecede sıkıldığını belirten Nguyen, Flappy Bird ile ilgili olarak bundan sonra herhangi bir geliştirme işlemi yapmayacağını fakat, yeni oyunlar için farklı konseptler düşündüğünün bilgisini verdi.

Flappy Bird oyununun hayatını mahvettiğiniz söyleyen Dong Nguyen oyunun bu denli popüler olmasının da tamamen sürpriz olduğunun altını çizdi. Oyunu yayından kaldırmasının tamamen duygusal olduğunu belirten geliştirici, oyun kullanıcılarının affına sığınarak durumdan dolayı özür diledi.

Bir önceki yazımız olan Facebook'ta Büyük Şok başlıklı makalemizde Facebook, facebook hisseleri ve facebook hisseleri değer kaybetti hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.