Facebook Messenger İle Ücretsiz Konuşun

facebook messenger ucretsiz konusWhatsApp, Tango, Viber derken sesli konuşma özelliğini bünyesinde barındıran Facebook Messenger furyası internet ortamını kasıp kavuruyor. Facebook şirketi tarafından geçtiğimiz haftalarda kullanıma sunulan yeni hizmeti Facebook Messenger ile üye tüm kullanıcıların birbirleriyle ücretisiz olarak sesli konuşabilmeleri imkanı sağlanmakta. Şimdiye kadar WhatsApp, Viber, Tango gibi programlar aracılığıyla akıllı cep telefon kullanıcılarının faydalandığı özellik adı geçen programların ücret politikası uygulamaları üzerine belli bir süre kullanılmamaya başlanmıştı.

Facebook tarafından geçtiğimiz haftalarda devreye sokulan ve iOS işetim sistemli telefonlarla Android işletim sistemine sahip kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği Facebook Messenger programı sayesinde hiçbir ücret ödemeden sesli görüşmelerinin yolu açılmış oldu.

Facebook Messenger Nasıl Kullanılır?

Bu hizmeti kullanabilmek için mutlaka iOS ya da Android işletim sistemlerinden birisine sahip bir cep telefonunuzun olması gerekmekte. İşletim sisteminizin ya da üretici firmanızın store’larından ücretsiz olarak indirebileceğiniz Facebook Messenger programı sayesinde internet bağlantısının olduğu her yerde ücretsiz oalrak görüşme yapabilirsiniz.

Programı yükledikten sonra standart mesajlaşma ekranının sağ üst kısmında bulunan “i” butonuna tıklayarak karşınıza çıkacak sayfadan Free Call (ücretsiz arama) butonu sayesinde oanda mesajlaştığınız kişiyi arayabilirsiniz. Programın kullanılabilmesi için karşınızda görüştüğünüz kişide de Facebook Messenger hizmetinin yüklü olması gerekmekte. Aşağıda sizler için bulduğumuz videoda Facebook Messenger‘ın nasıl kullanıldığı ve nasıl ücretsiz sesli arama yapabileceğiniz detaylı olarak anlatılmış.

Bir önceki yazımız olan Gençlik Formülü Bulundu başlıklı makalemizde Gençleştirici hap, gençlik hapı ve genlik formüllü hap hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yeniliklerden haberdar olun!