Son Eklenenler
Facebook’a Yeni Bir Özellik Geliyor!

Facebook’a Yeni Bir Özellik Geliyor!

Dünyada en fazla kullanıcıya sahip olan Facebook, başka  haber okuyabir siteye girmeden  de rahatça vakit geçirebilmeniz için yeni bir özellik üzerinde çalışma başlattı.
Eklenecek olan yeni özellik ile kayıtlı kullanıcılar Facebook’ta paylaşılmış olan bağlantıları istediği başka bir zaman diliminde tekrar göz atmak istediğinde kaydetmiş olduğu balantıya geri dönüş yapabilecek.
Dünyada milyonlarca üyesi olan Facebook’un amacı; üyelerinin her şeyi kendi sistemi içinde yapabilmesini sağlamak ve  site içinde geçirdiği zamanı artırmak istemesi. Bu uygulamanın test aşamasında olduğu bildiriliyor.İnternete düşen Facebook’un ekran görüntülerinde anlaşılan, Pocket ve Instapaper gibi benzer hizmetleri  de sunacak.
Bir internet sitesinde açıklama yapan bir Facebook sorumlusu, “Şu an yeni içerikler test aşamasında, ancak daha fazla bilgi paylaşamayız”şeklinde konuştu.
facebook saved ozelligiAyrıca  ‘sayfayı kaydet’ etiketi de ekleneceği yönünde iddialar da var. Bir tıklama ile istenilen  bağlantı Facebook’un uygulama menüsüne kaydedilecek.

Facebook Kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg, geçen yıl bir açıklama yapmıştı, “Dünyadaki herkese en başarılı kullanıcıya özel gazeteyi sunmak istiyoruz”.
Bunun ardından Wall Street Journal,  Facebook’un ileride kendi gazete sistemini kurmak için  çalıştığını yayınlamıştı.
Konu ile daha fazla açıklama yapılmadı ama önümüzdeki günlerde internete sızan haberleri sizlerle paylaşacağız.

Bir önceki yazımız olan PlayStation 4 ve Xbox One Karşılaştırması başlıklı makalemizde Hangisini tercih etmeli, PlayStation 4 ve PlayStation 4 ve Xbox One karşılaştırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.