Diablo 3 Reaper of Souls İndir, Diablo 3 Reaper of Souls Demo İndir

[ads1]Şimdiye kadar üretilen oyunlar arasında en çok tercih edilenlerden birisi Diablo, hem oyuncuları sıkmayan senaryosu hem de grafik efektleriyle oyun dünyasında başarılı olarak kabul edilmekteydi. Diablo 3 oyunun çoğunuz oynamış bitirmiş, hatta kendisinizi daha da geliştirmek isteyerek tekrar tekrar kendi rekorunuzu egale etmeye gayret göstermişsinizdir. Oyunun yapımcısı olan Blizzard şirketi tarafından piyasaya sürülen Diablo 3 oyununa yep yeni eklenti ve bölümlerle dolu Reaper of Souls versiyonu geliyor. Blizzard tarafından verilen bu müjdeli haber oyunu severek oynayanlar arasında oldukça hoş karşılandı. Öyle ki Diablo 3 ile yakaladıkları başarıyı şimdi de Diablo 3 Reaper of Souls versiyonuyla sürdürmek isteyen oyun meraklıları şimdiden sabırsızlanmaya başladı.

Yapımcının açıklamalarına göre en büyük yenilik Crusader sınıfı olarak nitelendiriliyor. Crusader sınıfı olarak belirtilen bu grup “doğruluğun savaşçısı” adıyla anılıyor ve yaptığı savaş büyüsüyle müttefiklerinizi güçlendirirken, düşmanlarınızı da zayıflatıyor. Tıpkı Diablo 2 oyunundan hatırlayacağınız Paladin sınıfı ile bazı ortak işlevlere sahip olsa da oyun yapımcısı Blizzard açıklamasında Paladin sınıfıyla hiçbir şekilde karşılaştırmamanız gerektiğini söylüyor.

diablo 3 reaper of souls 2

[ads2]Diablo 3 Reaper of Souls indir oyununda Reaper of Souls Demo indir ile ilgili gelişmiş açıklamaları bulabilirsiniz. Bunun yanında Diablo 3 Reaper of Souls demo indir, bünyesine eklenen yepyeni bir 5. bölüm ile Diablo 3 heyecanını bir bölüm daha arttırmayı amaçlıyor. Yeni Diablo 3 Reaper of Souls indir oyununda temel level seviyesi 70 olarak belirtilmekte. Bilizzard tarafından yayınlanan demo videosunda Crusader sınıfı olarak nitelendirilen grubun hangi özelliklere sahip olduğuyla ilgili kısa bir tüyo edinebilirsiniz.

Diablo 3 Reaper of Souls indir, 2013 Kasım ayı içerisinde piyasaya sürülecek. Şimdi sizi demo video ile başbaşa bırakıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Golden Hakkında Herşey başlıklı makalemizde Çift ekranlı kapaklı cep telefonu, Galaxy Golden ve Galaxy Golden fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yeniliklerden haberdar olun!