Son Eklenenler
Counter Strike Online’a İki Yeni Kadın Karakter Eklendi

Counter Strike Online’a İki Yeni Kadın Karakter Eklendi

Online savaş oyunlarının en önemlilerinden birisi olan Counter Strike Online‘a iki yeni kadın karakter eklendi. Oyun içerisindeki zombilere karşı savaşacak olan Choijiyoon ve Ritsuka adlı iki kadın karakter görsel açıdan oldukça başarılı betimlenmiş. Choijiyoon adlı kadın karakter terör örgütüyle mücadele için kurulan bir istihbarat örgütünde subay olarak görev yapıyor. Ritsuka ise Asyalı ve ömrü iç savaşlarda geçmiş azılı bir terörist. Oyunun görev amacı, Ritsuka ve örgütü tarafından ele geçirilen gizli belgeleri Choijiyoon tarafından biraraya getirilmiş Counter (terör karşıtı grup) grubu tarafından yeniden elegeçirmek.

counter strike online yeni kadin karakterler

Kadın karakterlerin haricinde yeni silahlarında eklendiği Counter Strike Online oyuna daha fazla aksiyon getirmek amacıyla ek ünitelerden oluşuyor. Silah bakımından AK-47 ve M4A1 modellerinden oluşan gelişmiş silah çeşitlerinin de varolduğu belirtildi. Oyun yapımcısından yapılan açıklamaya göre Zombie: Klasik Modu için Dust 2 ve 747 haritalalarının açılmasına imkan verilmeke. Bu sayede oyuna yeni bir aktivite eklenmesi sağlanmış

Bir önceki yazımız olan Ruslardan Babuşkafon Adıyla Cep Telefonu başlıklı makalemizde Babuşkafon, babuşkafon fiyatı ve babuşkafon özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.