Son Eklenenler
Bing Translator İle Çeviri Keyfi

Bing Translator İle Çeviri Keyfi

Hepimiz iyi biliyoruz ki çeviri deyince aklımıza ilk olarak Google Translate gelmekte. Ücretsiz olarak sunduğu çeviri hizmetiyle en çok tercih edilen Google Translate hizmeti internete bağlı olan tüm bilgisayarlarda tarayıcı yardımıyla kolayca erişilebilmekteydi. Windows 8 işletim sistemi ile 2013 yılında başarıyı yakalayan Microsoft bu sefer çeviri işine de girip Google ile arasındaki rekabeti iyice kızıştırmaya karar verdi. Bing Translator adlı uygulamayı bugün Windows Mağazasında kullanıma sunan Microsoft, Google Translate’ten farklı olarak çevrimdışı da çalışabilme özelliğine sahip. Windows 8 ile uyumlu olan Bing Transalator uygulaması bünyesinde Türkçe’de dahil yaklaşık 50 dil arasında çeviri yapılmasına izin vermekte.

Bing Translator uygulaması tamamiyle ücretsiz olarak Windows 8 kullanıcılarının hizmetine sunulmakta, ayrıca bilgisayarınızın kamerası ile okunabilen herhangi bir belgeyi de tanıyıp çevirebilme becerisine sahip. Çeviriyi ilgili dilin gramer yapısına uygun bir biçimde okuyan Bing Translator, uzmanların yorumlarına göre Google Translate’ten daha başarılı bir şekilde çeviri yapabilmekte.

Bing Translator uygulamasını indirmek için tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Şiddet ve Cinsellik İçeren Oyunlar Yasaklanıyor başlıklı makalemizde internet kafelerde yasak oyunlar, olumsuz etkileyen oyunlar ve şiddet içeren oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.