Son Eklenenler
Asphalt 8 Airborne İndir

Asphalt 8 Airborne İndir

Gameloft tarafından üretilen ve mobil platformda en başarılı araba yarışı oyunlarından birisi olarak kabul edilen Asphalt serisinin 8.’si yani Asphalt 8 Airborne AppStore ve Google PlayStore’da yerini aldı. Hem Android hem de iOS cihazlar için hazırlanan Asphalt 8 Airborn diğer serilerinden çok daha farklı özellik ve efektlere sahip. Özellikle hız, zıplama ve süzülme efektleriyle donatılmış yeni Asphalt 8 Airborne, oyun severlere yep yeni heyecanlar yaşatacak gibi görünüyor.

Asphalt 8 Airborne indir oyununda 47 tane yüksek performanslı yarış arabasına yer verilirken, oyuna dahil edilen araba marka ve modellerine göre üretici firmalara lisans ücretleri ödenerek onların izinleri alınmış. İçlerinde özellikle Ferrari, Porche, Lamborghini, Bugatti, Pagani gibi birbirinden özel marka otomobilleri bulmanız mümkün olabilmekte.

asphalt 8 airborne 1
asphalt 8 airborne 2

Asphalt 8 Airborne indir birbirinden farklı 9 yeni haritaya, alıştırma modlarına, 180 etkinlik yarışına, kariyer modu ve daha öncki versiyonlarda bulunmayan Infected ve Drift Gate olmak üzere 2 yeni oyun modu bulunmakta. Oyun geliştiricileri oyunun gerçeği yansıtması amacıyla ses ve görüntü efektlerine büyük mek verdiklerini belirtti. Öyle ki gerçek motor ve seyirci seslerinin yanı sıra birçok çarpışma efektini ve hasar sesini de gerçeğe yakın oluşturdu.

Asphalt 8 Airborne indir ile ilgili görsel ve tanıtım videosunu yazımızın en altından izleyebilmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan ODTÜ Bilgi Teknolojileri Online Eğitim Programı başlıklı makalemizde BTSP 2013, BTSP 2014 ve odtü bilgi teknolojileri sertifika programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.