Son Eklenenler
Asla “Asla” Demeyin: Android için iTunes Yolda Olabilir

Asla “Asla” Demeyin: Android için iTunes Yolda Olabilir

Bazı şeyler çok olası değildir. Apple tarafından Google’ın Android mobil platformu için iTunes Store’un çıkarılacağı Steve Jobs zamanında olsa düşünülemezdi, ama Steve Jobs sonrasında iTunes dünyasında, Apple olmayan cihazlarda da iTunes’dan şarkı satın almak mümkün olabilir görünüyor.

Bu tür şeyleri bilmesiyle ünlü Billboard’a göre, Apple iTunes, nasıl Windows platformuna getirildi ise benzer bir şekilde Android cihazlarda da iTunes Store’un kullanılabilir olması mümkün görünüyor. Apple daha fazla iTunes kullanıcıları daha fazla iTunes müşterisi demektir diyor ve dijital müzik satış platformu Spotify gibi hizmetlerin sert rekabeti sonucunda düşüşü nedeni ile, Apple bu düşüşü durdurmak için bir yol olarak Android’i de görüyor olabilir.

Android-icin-iTunes-Yolda-Olabilir

Tabii ki, Apple’ın eski CEO’su Steve Jobs istemiyordu çünkü Android için iTunes getirmek istemediğini söyledi, ama ‘Android kullanıcıları mutlu.’

Düşen satış konusuyla ilgili raporlarda Apple talep üzerine çalışmalarını detaylandırdı ve inceledi. Spotify, Radyo ve Müzik konusunda şu anda piyasada gözünü en yukarı dikmiş, ancak Apple gibi bir şirket, Google’ın kendi sunduğu ve bugüne kadar bunu sorunsuz başarmış olduğu bir hizmet olsa bile, Apple yine de bu konuda sert bir darbe yeteneğine sahiptir.

iTunes

Apple Android için iTunes’u getirmek konusunda ciddi ise, biz biraz daha ileri giderek belki bir Windows Phone sürümü de görebiliriz diye düşünüyoruz. Bize göre bu açılımları kaçınılmaz fakar cesaret etmek önemli, ama eminim bu açılım tüm ilgili taraflar için en mantıklısı olur.

Sonuçta, para konuşur.

Bir önceki yazımız olan IOS 7.1 'de içiçe Klasörler Nasıl Oluşturulur? (Video) başlıklı makalemizde Apple, iOS ve iOS 7.1 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.