Son Eklenenler
Ağlayan Lama’nın Kaderi Belli Oldu

Ağlayan Lama’nın Kaderi Belli Oldu

Daha önceki haberlerimizde belirttiğimiz Winamp’ın yolun sonuna geldiğiyle ilgili yazımızla ilgili büyük gelişmeler yaşandı. Bir dönem hepimizin kullandığı medya oynatma programı Winamp, üretici şirket Nullsoft tarafından yapılan açıklamayla artık indirilmeyecekti. 20 Aralık tarihinde bilgisayarlarımıza veda edecek olan Winamp programının resmi web sitesinde hala indirilebilir durumda olması ve 15 Aralık tarihinde güncelleme bile yapılması programın veda etmesini bekleyen kullanıcılarıda ümitlendirdi. Winamp’ın kapanmasını beklerken 2014 yılına Winamp ile giriş yaptık. Kapandı kapanacak derken Winamp bugün verilen bir habere göre ömrünü sürdürmeye devam edecek. Ama Winamp yoluna Nullsoft ile değil, bugün satışı gerçekleştirilen Belçika menşeyli Radionomy şirketi ile devam edecek.

Belçika’da binlerce kullanıcı tarafından ziyaret edilen, ülke genelinde Radyo dinleme ve sosyam medya platformu olan Radionomy Winamp’ı satın aldı. Şirket Winamp konusunda herhangi bir açıklama yapmazken, uygulamanın güncellemeye devam edip etmeyeceği merak konusu olmakta.

Bir önceki yazımız olan En Ucuz Akıllı Saat Archos başlıklı makalemizde Archos, Archos akıllı saat ve CES 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.