Son Eklenenler
Yandex’in Fenerbahçeli Tarayıcısı

Yandex’in Fenerbahçeli Tarayıcısı

Yandex browser fenerbahce temasiRusya menşeili ünlü arama motorlarından birisi olan Yandex, geçtiğimiz aylarda Yandex.Browser ismiyle oluşturduğu web  tarayıcısıyla tarayıcı piyasasına mükemmel bir giriş yapmıştı. Google Chrome‘a benzerliğiyle dikkat çeken Yandex.Browser, kullanım kolaylığı ve hızı ile kullanıcılar tarafından tercih sebebi olmuştu. Yandex şimdi de Fenerbahçeli taraftarları sevindirecek güzel bir çalışmaya imza attı. Geçtiğimiz Kasım ayında Fenerbahçe Spor Klubü ile imzaladığı anlaşma çerçevesinde Fenerbahçe temalı bir tarayıcı yazılım üreten Yandex, taraftarların gönlünü kazanmış gibi. Özellikle taraftar sayısıyle Türkiye’nin sayılı klüplerinden birisi olan Fenerbahçe’nin sarı lacivert renklerini bünyesinde barındıran Yandex.Browser, bilgisayarını ve takımını seven taraftarlar tarafından şimdiden 500 binin üzerinde indirilme miktarına ulaştı. Takımının renkleriyle dolu bir tarayıcıda çalışmanın verdiği haz duygusuyla, taraftarların takımlarına daha da bağlanması içten bile değil. Yandex, diğer futbol klüpleri için de her hangi bir tarayıcı oluşturacakmı sorusuna şimdilik yanıt alınamamakla birlikte, şirketin konuyla ilgili klüplerle iletişim halinde olduğu bilgisi elimize ulaştı.

Türkiye de ilk defa taraftarlar için hazırlanan tarayıcının Windows versiyonunu bilgisayarınıza indirip kullanabilmeniz için http://download.yandex.ru/browser/fenerbahce/tr/Yandex.exe adresini veya fenerbahce.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google 14 Şubat Sevgililer Günü Doodle'ı İle Renk Kattı başlıklı makalemizde George Ferris, Google ve Google 14 Şubat hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.