Son Eklenenler
Windows 8.1 Başlat Menüsü Nihayet Göründü

Windows 8.1 Başlat Menüsü Nihayet Göründü

windows 8-1 baslat menusuMicrosoft’un Windows 8 amiral gemisinin ardından kullanıcıların hoşnut olmadığı tasarım noktalarını yeniden gözden geçirip eksikleri giderme yoluna gittiği yeni güncellemesi Windows 8.1 nihayet göründü. Haziran ayının ortasından itibaren güncellemeyi bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

Windows 8 üzerinde bulunan en büyük eksiklik olarak belirtilen başlat menüsü Windows 8.1 güncellemesinde geri dönüyor. Paul Thurott tarafından internete verilen görüntülerde Windows amblemi görünümünde olan bir başlat menüsünün varlığı göze çarpıyor. Başlat menüsüne yeniden kavuşacak kullanıcılar durumdan oldukça hoşnutken aynı zamanda Windows 8 giriş ekranının arka planını da istediğimiz fotoğrafla süsleyebiliyoruz.

Her iki eksikliğinde giderildiğini açıklayan yetkililer kesin çıkış tarihi hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Öyle ki son günlerde internet sitelerinde dolaşıp duran 8.1 güncellemesi ile ilgili olumsuz yorumlara rağmen Microsoft cephesinden gelen açıklamalarla yorumlar olumlu hale geldi.

Bir önceki yazımız olan Çinli Hackerlar ABD Ordusunun Tasarımlarını Çaldı başlıklı makalemizde abd savunma bakanlığı hacker saldırısı, çin hacker abd saldırısı ve çinli hacker silah tasarımlarını çaldı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Resim yanıltıcı beyler aldanmayın. Başlat menüsü böyle olmayacak sadece başlat butonu olacak resim startdock’un start8 programından alıntıdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.