Son Eklenenler
Waze’i Artık Ünlüler Seslendirecek

Waze’i Artık Ünlüler Seslendirecek

Google’dan büyük bir yenilik daha!
Waze’i Bundan Böyle  Ünlülerin Sesinden Dinleyeceğiz.
Akıllı telefonların en sevilen ve  en  başarılı navigasyon uygulaması olan Waze, şimdi de Universal Pictures ile işbirliği yaptı.
Geçtiğimiz Haziran ayında Google tarafından satın alınan ve İsrail merkezli navigasyon hizmeti  waze, Türkiye’de akıllı telefonlardaki yerini alarak  Türkiye vatandaşlarına  hizmete başlamıştı.
waze navigasyon uygulamasiNavigasyon hizmeti veren Waze sistemdeki robot seslendirmelerinden sıkıldıysanız, Google’ın Universal Pictures ile işbirliği yapıp ünlü kişilerin sesinden yol tarifi almak oldukça  hoşunuza gidecek.
Anlaşmaya göre seslendirmeyi yapacak olan ilk ünlü kişi  komedyen Kevin Hart. Korkunç bir film serisi (Scary Movie 1,2,3,4,5,6 ) ve  Buraya Kadar (This is the End) filimlerini izlediyseniz kolaylıkla hatırlayabilirsiniz.

Bu filmleri izlemediyseniz ve Kevin Hart’ın nasıl bir yön tarif ettiğini merak ediyorsanız işte   Waze ile seslendirme  çalışmasının nasıl olduğunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Türkçe seslendirmeyle alakalı herhangi bir açıklama yapılmadı ama Google’dan Türkçe ses seçeneğini en  kısa  zamanda yapacağını tahmin ediyoruz. Eğer böyle bir  çalışma olursa bakalım Waze için Türkçe seslendirmeyi ilk kim yapacak.

Bir önceki yazımız olan Kadınlar E-Ticareti Daha Güvenli Olarak Nitelendirdi başlıklı makalemizde e-ticaret, e-ticaret kadın müşteriler ve e-ticaret ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.