Son Eklenenler
Toshiba’nın Ultrabook Z930 İçin Çektiği Reklam

Toshiba’nın Ultrabook Z930 İçin Çektiği Reklam

Toshiba‘nın, inceliği ve şık tasarımıyla dikkatleri çeken son ürünü Ultrabook Z930 barındırdığı yüksek özelliklerle şimdiden aranan modellerden birisi oldu. Yeni nesil intel i5 ve i7 serisi işlemci kullanılan bu ürün, 13.3 inc’lik bir ekrana sahip. Herşeyden önce incelik ve performans bakımından kullanıcıların tercih edebileceği bir ürün olmaktan ziyada, genellikle yer problemi olan ofis çalışanları ve notebookunu yanından ayırmayan kullanıcılara hitab edilmiş. Toplam 1 buçuk kilogram ağırlığa sahip Ultrabook Z930, 316mm x 227mm x 18.3mm ölçilere sahip ve ayrıca üzerinde 1.3 megapixellik bir kamera da bulunuyor.
Toshiba‘nın Z930 için çektiği reklam filminde ise karışık bir ofis ortamında, kağıt ve dergilerle birlikte dikkat çekmeden masaüzererinde duran bir notebook fikri üzerinde durulmuş. Sizleri bu videolar ile başbaşa bırakıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Türk Mühendislerden Minyatür Kızılötesi Kamera başlıklı makalemizde kızılötesi kamera nasıl çalışır, minyatür kızılötesi kamera ürettik ve türk mühendisler kızılötesi kamera hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.