Son Eklenenler
Tomb Raider, 5 Mart 2013’de Piyasalarda Olacak

Tomb Raider, 5 Mart 2013’de Piyasalarda Olacak

Tomb Raider-yeni versiyon geliyorCrystal Dynamics şirketinin marka müdürü Karl Steward tarafından bugün yapılan açıklamaya göre, 1998 den bu yana çaşitli serilerle piyasaya sürdükleri ve tüm dünya tarafından tutulan ve oynanan Tomb Raider oyunun yeni sürümünü 5 Mart 2013 tarihinde piyasaya süreceklerini açıkladı.

Özellikle oyun severlerin merakla beklediği Tomb Raider, Lara Croft‘un serüvenlerini içeren yep yeni maceraları bünyesinde barındırıyor. Oyunla ilgili tanıtım videosunun 2012 sonunda piyasaya sürüldüğünü belirten Karl Steward, Tomb Raider‘in yalnızca tam sürüm versiyonunun üretileceğini de sözlerine ekledi. Oyun hakkında bilgi veren ya da bir veya birkaç bölümünü içeren demo sürümlerinin piyasaya sürülmemesini, “oyunu dört gözle bekleyen oyun severlerin meraklarına limon sıkmamak” olarak açıkladı. Tüm dünyada efsane haline gelmiş hatta hakkında filmler bile çekilmiş olan Tomb Raider “Lara Croft” efsanesi 5 Mart’a kadar hayranlarını sabırsızlıkla bekletecek gibi. Tomb Raider’in Play Station ve xBox versiyonlarının da olacağı kesinleşti. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan CES 2013'ün En Kötüleri başlıklı makalemizde 2013 en kötü fikirler, 2013 en kötü icatlar ve CES 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.