Son Eklenenler
Resident Evil 6 Mart’ın Sonunda Bilgisayarınızda

Resident Evil 6 Mart’ın Sonunda Bilgisayarınızda

Resident Evil 6 martta bilgisayarlarinizdaCAPCOM tarafından geliştirilen ve piyasaya çıkarılan Resident Evil serisinin 6.’sı, 2012 Ekim ayında ilk olarak PlayStation 3 ve XBox için üretilmişti. Özellikle oyun konsollarındaki versiyonu oyun severler tarafından çok tutulmuştu. Bilgisayar versiyonu için çalışmalara başlayan CAPCOM, Resident Evil 6‘yı 22 Mart’ta piyasaya süreceğini açıkladı. Oyunla ilgili demo yayınlamayacağını söyleyen üretici, PC versiyonu için herşeyin hazır olduğunu da belirtti. Yüksek kapasiteli ekran kartı ve RAM isteyen Resident Evil 6‘nın bilgisayarınızda çalışıp çalışmadığını öğrenmek için Benchmark tarafından hazırlanan testi indirip deneyebilirsiniz. Benchmark’ın oluşturduğu test programı herhangi bir demo veya oyundan oluşmamaktadır, sadece oyunun sizdeki konfigrasyonlarda çalış çalışmadığını kontrol etmektedir. GeForce‘nin desteğiyle oluşturulan bu test programının boyutu 963 Megabyte. Benchmark’ın ürettiği test programını buradan indirebilirsiniz.

Resident Evil 6‘daki video efektleri ve müzikler özellikle aksiyon oyunu severleri bilgisayar başına toplayacak gibi. İndireceğiniz bu test programıyla bilgisayarınızda çalışıp çalışmadığını da öğrenebileceğiniz oyunu merakla bekleyenler 3 hafta daha sabretmek zorunda. 22 Mart’ta piyasaya çıkacağı belirtilen oyun tüm ilgiyi üzerinde toplayacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Internet Explorer 10 Artık Windows 7 İçin İndirilebilecek başlıklı makalemizde Internet Explorer 10 gereksinimleri, Internet Explorer 10 indir ve Windows 7 kullanıcıları Internet Explorer 10 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.