Son Eklenenler
Photoshop CS2 Artık Tamamen Ücretsiz

Photoshop CS2 Artık Tamamen Ücretsiz

Adobe şirketi tarafından üretilen ve günümüzde özellikle fotoğraf düzenleme programlarının en başarılısı sayılan Adobe Photoshop CS2, kullanıcılara ücretsiz olarak sunuldu. Adobe’nin resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre bu yönde aldıkları yoğun talebi ve popülariteyi sağlamak için Photoshop CS2 uygulamasını kullanıcılara ücretsiz olarak sağladıkları belirtildi. 2005 yılında kullanımına başlanan Adobe Photoshop CS2, özellikle yeni nesil fotoğraf düzenleme programlarının da temelini oluşturuyor. Şuan itibariyle CS6 sürümüne ulaşan Photoshop’un CS2 haricindeki tüm sürümleri yine eskisi gibi ücretli olarak satılmaya devam ediyor. Photoshop CS2 ile birlikte yine ücretis olarak sağlanan programlar ise şunlar:
Acrobat 3D 1.0 for Windows
Acrobat Standard 7.0
Acrobat Pro 8.0
Audition 3.0
GoLive CS2
Illustrator CS2
InCopy CS2
InDesign CS2
Photoshop CS2
Photoshop Elements 4.0/5.0
Adobe Premiere Pro 2.0

Tüm bu uygulamaları indirebilmek için Adobe’nin resmi web sitesini ziyaret edebilir ya da aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak istediğiniz uygulamayı indirmeye başlayabilirsiniz. Photoshop CS2’yi bilgisayarınıza kurabilmeniz için gereken lisans kodu ise 1045-1412-5685-1654-6343-1431 olarak belirtilmiş.
Adobe Photoshop CS2 Ücretsiz indir

Bir önceki yazımız olan ÜDS ve KPDS Sınavları Kaldırılıyor başlıklı makalemizde KPDS Kaldırıldı, ÜDS kaldırıldı ve Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.