Son Eklenenler
Opera 15 İndirin

Opera 15 İndirin

Web tarayıcılarının birbirleri arasındaki kıyasıya rekabet her geçen gün yep yeni sürümlerle karşımıza çıkmalarına sebep oluyor. Opera tasarım açısından Google Chrome‘a özenerek 15. stabil versiyonunu bugün kullanıma sundu. Beta aşamasındayken kullanıcılardan tam not alan Opera 15, özellikle Chrome‘a olan benzerliğiyle dikkatleri çekmişti. Opera web tarayıcısı hızı ve özellikleriyle çoğu tarayıcıdan bazı durumlarda daha fazla performans gösterse de eksik kalan yönleriyle tarayıcı yarışında liderliğe oturamamaktadır.

Opera 15 de kullanıcıların ençok beğendiği özellik eski sürümlerde de varolan Turbo moduydu. Yeni adıyla Off-road modu eski sürümlerdeki turbo moduyla aynı işlevi görüyor. Off-Road modu sayesinde düşük çözünürlük kullanarak sayfaların açılış hızlarını arttırabilmek mümkün oluyor. Bu mod özellikle düşük bant internet kullanıcılarının ve kotalı internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği özellikler arasında. Sözü fazla uzatmadan sizlere Opera 15 i indirebileceğiniz linki veriyoruz.

Opera 15 indir

Bir önceki yazımız olan Yahoo'nun Qwiki Atağı Ses Getirecek başlıklı makalemizde marissa mayer, Qwiki ve Qwiki uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.