Son Eklenenler
Mozilla Firefox 20 Yayınlandı

Mozilla Firefox 20 Yayınlandı

mozilla firefox 20 yayinlandiDünyanın en çok tercih edilen web tarayıcılarından birisi olan Mozzilla Firefox‘un 20. sürümü bugün yayınlandı. Her yeni sürümde biraz daha güçlenen bir yapıyla karşımıza çıkan Mozilla Firefox şimdi de bir çok güncellemeyi beraberinde getirdi. Daha güvenli bir browser olma yolunda hızla ilerleyen Mozilla Firefox, 20. sürümüyle henüz daha görmediğimiz özellikleri de kullanıcılarına sunmayı amaçlıyor.

Bir önceki sürümlerde kullanıcılarına sunduğu gizli gezinme özelliğindeki birkaç aksaklık sebebiyle pek tercih edilmemesi, Mozilla Firefox 20‘de tamamen giderilmiş bir gizli gezinme özelliği eklenmesine sebep olmuş. Google Chrome‘dan esinlenerek geliştirilmiş Gizli gezinme özelliği sorunsuzca çalışabiliyor. Mozilla Firefox 20 web tarayıcısının en önemli diğer özelliği ise eklentilerden herhangi birisinde meydana gelen sorunda tarayıcımızı yeniden başlatmamıza gerek kalmadan eklentiyi etkisizleştirebilmemiz olmuş.

Özellikle Java Script‘i etkin biçimde kullanan web sayfalarında meydana gelen kilitlenme ve bug sorunlarınında çözüme kavuşturulduğu yeni sürüm Firefox 20 ile daha hızlı ve daha güvenli internetin tadını çıkarabilmemiz mümkün olabilmekte.

Mozilla Firefox 20’yi indirmek için lütfen tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Google Glass'ın Arama, Kamera ve Ses Çeviri Videosu başlıklı makalemizde Google Glass, Google Glass Kamera özelliği ve Google Glass özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.