Son Eklenenler
Merakla Beklenen SimCity En Sonunda Geldi

Merakla Beklenen SimCity En Sonunda Geldi

SimCity onlineYıllardan beri bilgisayarlarımızda oynadığımı bir şehir simülasyonu olan SimCity, online versiyonuyla meraklılarının karşısına çıktı. Bilgisayarlarımıza kurduğumuz bu oyun sayesinde şehirler kasabalar kurup onları geliştirip yönetmeyi öğrenmiştik. Şimdilerde bu muhteşem simülasyon oyunu üretici firma olan EA (Electronic Arts) tarafından online olarak oynanabilir hale getirildi. Dün hizmete giren SimCity‘e il günden binlerce oyuncu kaydoldu ve oynamaya başladı. Oyunun satışa sunulmasının ardından tüm sunucularında yoğunluk ve kilitlenmeler yaşandı. EA’dan yapılan açıklamaya göre Avrupa ve ABD sunucularının sayılarının arttırılacağı yönünde.

Türkiye’de önümüzdeki hafta Cuma gününden itibaren raflarda bulabileceğiniz bu muhteşem oyunun yeni versiyonu birçok ek özelliği beraberinde getiriyor. Şehir kurma simülasyonu olan SimCity‘de ilk 24 saat içerisinde 39 milyon bina ve 8 milyon kilometre otoyol yapıldığı bildirildi. Uzmanların yaptığı ilk yorumlar olumlu yönde olurken, oyunun bağımlılık yaratıcı özelliği olduğunun da altı çizilerek kullanıcılar uyarıldı.

Bir önceki yazımız olan 12 Mart Gecesi Gökyüzünü İzleyin başlıklı makalemizde 12 mart kuyruklu yıldız pan starrs, C/2011 L4 Pan-Starrs ve Comet PANSTARRS C/2011 L4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.