Son Eklenenler
Merakla Beklenen GTA 5’in İlk Ekran Görüntüleri

Merakla Beklenen GTA 5’in İlk Ekran Görüntüleri

Dünya’nın bazı ülkelerinde satılması ve oynanması yasak olmasına karşın, oyun severlerin 2013 yılında piyasaya çıkmasını merakla bekledikleri, 5. serisiyle birçok sürprizi bünyesinde barındıran GTA 5‘in ilk ekran görüntüleri dün internette yayınlandı. Serinin bir önceki versiyonu olan GTA San Andreas, birçok yeni özelliği oyun severlere sunmuştu. Örneğin suda yüzebilme özelliği bunlardan birisiydi. Fakat suda yüzebilmesine rağmen suyun içerisinde hiçbir görev ve işlem yapılamıyordu. Oyun görüntülerinden yola çıkan uzmanlar yeni GTA 5‘de su altı görevlerinin yer aldığını tahmin ediyorlar.
Aynı zamanda görsel olarak da  gerçekçiliğin ön planda olduğu GTA V, oyun severlerin vazgeçemeyecekleri yeni heyecanlar sunacak gibi. Oyun görüntülerinde dikkatleri çeken bir diğer nokta ise savaş uçağı ve yolcu uçağının aynı sahnelerde yer aldığı bölümler. Bu bölümlerin 11 Eylül saldırılarıyla bir ilişkisi olup olmadığı tartışılıyor. Sizleri oyun görüntüleriyle başbaşa bırakıyoruz.
Bir önceki yazımız olan Office 2013'e Geçmek İster misiniz? başlıklı makalemizde excell 2013, Office 2013 ve Office 2013 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.