Son Eklenenler
iPhone Yazılımları iOS 7 İle Güncellenecek

iPhone Yazılımları iOS 7 İle Güncellenecek

ios 7 calismalari basladiApple şirketinin üzerinde çalıştığı yeni model iPhone 5 ve iOS 7 işletim sistemiyle ilgili olarak daha önceki haberlerimizde farklı ajanslardan derlediğimiz resmi olmayan duyumları sizlerle paylaşmıştık. Bugün İrlanda menşeyli haber ajansı Simply Zesty’den edindiğimiz bilgilere göre 10-14 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan WWDC (WorldWide Developer Conference) etkinliğinde Apple üzerinde çalıştığı tüm sırlarını açıklayacak.

Ucuz iPhone, iPhone 5S, iOS 7 ile ilgili tüm tahminlere noktayı koyması beklenen Apple şirketi özellikle yenidediği yazılım ile görsellik açısından büyük değişikliklere gideceğinin sinyallerini şimdiden verdi. Simply Zestty tarafından yayınlanan video ile iOS 7‘nin kavuşacağı yeni görünüm hakkında ip uçları verilmekte. Apple’ın tasarımcısı Johny Ive tarafından son şekli verilmeye çalışılan yeni işletim sistemi iOS 7 için hazırlanmış konsept videosuna yazımızın en altından ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Windows 8.1 Kesinleşti başlıklı makalemizde Windows 8.1, Windows 8.1 kesinleşti ve Windows 8.1 ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.