Son Eklenenler
Internet Explorer 10’da Bulunan Flash Player Sorunu Çözüldü

Internet Explorer 10’da Bulunan Flash Player Sorunu Çözüldü

internet explorer flash player sorunuWindows 8 işletim sistemi üzerinde standart olarak gelen Internet Explorer 10’da bulunan ve kullanıcıların en çok şikayet ettiği konulardan birisi olan kilitlenme ve bazı web sitelerine meydana gelen Flash oynatmama sorununa nihai çözüm en sonunda Microsoft‘dan geldi. Microsoft’un en ünlü yazılımlarından birisi olan Internet Explorer hızlı ve güvenli olmasına rağmen son zamanlarda Windows tarafından güvenli site listesinde yer almayan tüm web adreslerinde yaşanan Flash sorunu tüm kullanıcılara saçma geldi. Microsoft’un neden bu şekilde engelleme yaptığı ile ilgili bir açıklama yapılmazken, kara listede bulunan web sitelerindeki flash videoların oynatılamaması ve animasyonların gösterilmemesi kullanıcıların bir çoğunun bu yazılımı terketmesine sebep oldu.

Gün içerisinde Microsoft‘dan yapılan açıklamayla ilgili sorun tamamen ortadan kaldırıldı. Windows Update üzerinden Internet Explorer’ın güncelleştirilmesiyle bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Teknoloji Günleri 14-15 Mart Tarihlerinde Düzenlenecek başlıklı makalemizde Microsoft, Microsoft Teknoloji Günleri ve Microsoft Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.