Son Eklenenler
God of War Ascension Tanıtımı Sizlerle

God of War Ascension Tanıtımı Sizlerle

god of war ascension turkce dublaj12 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülecek olan sürükleyicimi sürükleyici bu oyun 2013 içerisinde çok konuşulacak. Mükemmel bir senaryoya sahip olan God of War Ascension macera türü oyun severler tarafından merakla bekleniyor. Santa Monica stüdyolarında teknik detaylarının hazırlandığı bu yeni macera, Sony PlayStation 3 alt yapısına uygun olarak üretilecek.

God of War Ascension senaryosu ailesini kaybeden Kratos’un 6 ay sonra sahneye çıkmasıyla başlıyor. Kratos‘un insansı özellklerinin ön plana çıkacağı oyunda yeni görüntü teknolojileri ve gerçekçi efektlerin dikkat çekeceği belirtiliyor. Oyunun daha eski versiyonlarında kullanılan Blades of Chaos kılıçları bu versiyon da da kullanılmış Oyunun resmi tanıtım videolarını yayınlayan yapımcı şirket, oyun severlerin merakını bir nebze de olsun gidermeyi amaçlamış. Senaryo ve çekimlerinin tamamen bittiğini belirten Santa Monica stüdyosu yetkilileri, oyun efektlerinin ve dil dublajlarının yapıldığını sözlerine ekledi. Oyun müziklerinin Londra Senfoni Orkestrası tarafından oluşturulduğunun da altı çizildi. Oyunun seslendirmeleri de dahil menüler ve yazıları için tamamen Türkçe dil desteği verileceği belirtildi. Türkçe dil dublajı ünlü seslendirmeciler tarafından yapılıyor.
Kratos Karakteri: Zeki Atlı
Castor Karakteri: Levent Ünsal
Archimedes Karakteri: Ayhan Kahya
Gaia Karakteri: Betül Arım tarafından dublaj edildi. Kratos‘u seslendiren Zeki Atlı, daha önce Piyanist, Yapay Zeka filmlerinin de başrol oyuncularını seslendirmişti. PlayStation oyuncularının merakla beklediği God of War Ascension’un gerçek oyuncularla çekilen tanıtım demosunu sizlerle paylaşıyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Grand Theft Auto 5 (GTA 5) Sonunda Hazır başlıklı makalemizde Grand Theft Auto 5, GTA 5 ve GTA 5 piyasaya çıkıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.