Son Eklenenler
Game Booster Nedir Ne İşe Yarar

Game Booster Nedir Ne İşe Yarar

game-boosterGameBooster Nedir ?

GameBooster, adından da çıkarılacağı gibi oyunlar ile ilgili bir program. Oyunlar ile ilgili ne gibi bir alakası var? diye bir soru sorarsanız, oyunların çalışmasını zorlayan, sistemi hızlandıran bir program olarak kullanıcılara hizmet vermektedir. Şu an piyasadaki en iyi programlardan birisi olarak görülmektedir ve ciddi derecelerde faydası vardır fakat belli ölçülerde…

Game Booster’ın Faydaları

Game Booster, bir ölçüde çok yararlı bir program olarak gözünüze gözükebilir. Aslında daha çok faydasız bir program olarak gözünüze çarpacaktır. Çünkü belirli bir ölçüde hizmet vermekte Game Booster. Sisteminiz iyiyse fakat ara ara takılmalar yaşıyorsanız, kullanımı gereksiz programları siz oyunu Game Booster ile açtığınız takdirde siz oyundan çıkana kadar kapatacaktır ve oyunun akıcılığını arttırılmasında fayda sağlamaya çalışacaktır. Çalışacaktır dedim çünkü sisteminiz kötüyse pek faydasını fark edemeyeceksiniz. Gözle görülür bir fark görmeniz, kötü sistemlerde zordur. Kötü bir sisteminiz var ve en son ayarlarda oyunun açılmasını istiyorsunuz fakat oyun orta ayarlarda bile donuyor işte burada Game Booster bir şey yapamaz. Fakat sisteminiz iyidir oyunu açmışsınız orta ayarla ufak takılmalar vardır ara ara işte bu takılmaları ortadan tamamen kaldırır veyahut belirli oranda azaltır.

Game Booster’ın faydalarını anlattık. Fakat bazı oyunlarda faydasını çok iyi derecede görebilirken bazı oyunlarda göremeyebilirsiniz. Her şey oyunla alakalı değildir bir yandan sisteminizin iyi olması gerekmekte oyunu belirli bir oranda çalıştırmayı desteklemeli. Yukarıda yazılanları okuduğunuz takdirde Game Booster’ın çalışma yöntemini anlamışsınız demektir. Gerçekten yararlı ve oyun severler için kullanılması gerek bir program olduğu düşüncesindeyim.

Bir önceki yazımız olan Dünyada İlk 3D Yazan Kalem "3Doodler" başlıklı makalemizde 3 boyutlu yazı kalemi, 3Doodler ve 3Doodler 3 boyutlu yazı kalemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.