Son Eklenenler
Fifa 2014 Videosu

Fifa 2014 Videosu

fifa 2014 videoBirkaç gün önce siz oyun severlere Fifa 2014 ile ilgili görselleri paylaşmıştık. Fifa 2014 ekran görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz. Bugün ise spor oyunlarını üreten şirketler arasında en büyük paya sahip ve yılların efsanesi Fifa serilerinin üreticisi EA Sports dan sızdırılan son haberler dahilinde Fifa 2014‘e ait videoyu paylaşacağız. Oyun henüz resmi olarak piyasaya çıkmamasına rağmen şirket içerisinde oyun geliştirme halindeyken çekilmiş videonun sızdırılması, oyunun özellikleri hakkında küçük de olsa tüyolar veriyor.

Videoda Fifa 2014 e ait şut ve top kontrolleri ile ilgili bilgi verilmekte ayrıca yeni versiyonda oyun kontrollerinin daha denetimli ve özellikli olacağı fikrini söyleyebiliriz. Real Ball Physics adıyla yayınlanan videoda oyuncuların topa vuruş anında ve vuruş sonrasındaki hareketleri incelenmekte. Yeşil ekranda yapılan tasarım aşamasındaki videonun oyundaki teknikler hakkında oyuncu karakterlerini yansıttığını söyleyebiliriz. Videoyu yazımızın sonundan izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan iPhone 5s Üretimi Başlamak Üzere başlıklı makalemizde iPhone 5S, iPhone 5S özellikleri ve iphone 5s üretime geçti hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.