Son Eklenenler
En İyi 3 Sistem Optimize Etme Programı

En İyi 3 Sistem Optimize Etme Programı

sistem optimize programiBilgisayar kullanımında sisteminizi düzenli temizlemezseniz ortaya hoş sonuçlar çıkamayabilir. Daha çok rahatsız edici sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Sistemi optimize etmeniz için eskiden elle temizlemeler yapmanız gerekmekteydi fakat şu anda programlar ile tek tıkla çok daha iyi sonuçlar alabiliyorsunuz. Yardımcı programlar sisteminizin kolayca optimize edilmesini sağlıyor ve çok daha sağlıklı bir bilgisayar kullanımını beraberinde getiriyor.

Peki bu yardımcı programlar neler yapar ?

Yardımcı programları çalıştırdığınız takdirde, belirli bir yere kadar algıladığı virüsleri temizler, sistemdeki gereksiz dosyaları siler ve ön belleğinizi temizletip, çerezleri silip size çok daha iyi bir bilgisayar ve internet kullanımı sağlar.

En iyi 3 Program

1- Advanced SystemCare

Advanced SystemCare, bilgisayarınızdaki tehditleri kolayca kaldırır, gereksiz dosyaları siler, diskte tasarruf yapmak için dişi birleştirir, hataların onarımını yaparken kayıt temizliği yapıp kayıt defterlerinin onarım işlemlerini kolayca yapabilmektedir. Aslında çoğu özelliği bir arada bulunduruyor bu büyük bir avantaj. Tek eksik yönü ise bazı araçların kullanımında Pro sürüm yani paralı sürüm istiyor. Onu da eğer programdan memnun kalırsanız alabilirsiniz. Gerçekten kaliteli bir program ve sistem optimize işlemini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir…

2- CCleaner

CCleaner’ın yaptıkları Advanced SystemCare’da birleştirilmiş durumda. Fakat kolay kullanımı açısından ön plana çıkmakta CCleaner… Bilinen en iyi optimize araçlarından birisidir. En çok internet kullanımı üzerinden gitmektedir. Çerezleri silip tarayıcıyı ve bilgisayarı rahatlatmak olarak bilinir. İnternet üzerine gitmektedir dedik fakat bilgisayar üzerinde de gereksiz dosyaların silinme işlevini gerçekleştirerek sisteminin iyileşmesini sağlayıp, diskte kullanılan boyutun azaltılmasını da yapmaktadır… Kaliteli bir program fakat tek ön plana çıkan yanı kolay işlevi ve hızlı kullanışı olması…

3- SystemMechanic Professional

SystemMechanic, bilgisayarınızı yeni gibi kullanmanızı sağlamak için bilgisayarınız üzerinde çalışmalar gerçekleştirir. Bilgisayarınızda oluşan problemleri, yavaşlatmaları ve hataların giderilmesini sağlayarak çok daha sağlıklı ve temiz bir sistem kullanılmasını sağlamakta. Sürücülerin tamirini yapar, kayıt defterlerindeki hataları temizler, güvenlik uygulamalarına yardımcı olur ve birçok profesyonel araçları içerisinde bulunarak kaliteli bir bilgisayar kullanımı sağlar. Biraz profesyonel bir program olduğundan pek önerilmez ama profesyonel bilgisayar kullanıcıları için birebir program olduğunu da belirtmekte fayda var.

Yukarıdaki sistem temizleme programlarından size uygununu seçip bilgisayarınızın optimize edilmesini, ilk aldığınız gibi verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google Translate’nin Çalışması İçin Artık İnternet Gerekmiyor başlıklı makalemizde google internetsiz çeviri, Google translate ve google translate indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.