Son Eklenenler
Chrome 29 İndir

Chrome 29 İndir

Dünyanın en popüler internet tarayıcısı Google Chrome’un 29. sürümü bugün yayınlandı. Google Chrome 29 olarak isimlendirilen bu tarayıcı bir çok yeniliği beraberinde getiriyor. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda tüm sürümlerde yenilemeler yapan Google, Chrome 29‘da yine bu bağlamda tarayıcının tüm ayarlarının sıfırlanmasına yarayan bir “reset” butonu koymuş. Bildiğiniz üzere daha önceki versiyonlarda bulunmayan bu reset butonu sayesinde, kişiselleştirdiğiniz Chrome 29 ayarlarını tamamen sıfırlayıp fabrika ayarlarına dönebilmenize imkan tanınmış. Bu ayarın en güzel yanı tarayıcınıza eklenen cokies, tema, eklenti ve zararlı yazılımlardan tek tıklama ile kurtulmanız olmuş.

Google Chrome 29 sürümündeki en önemli bir diğer güncelleme de çok amaçlı adres çubuğu önerilerinin hızlandırılması ve daha işlevsel hale getirilmesi olmuş. Aynı zamanda otomatik öneri ve tamamlama seçeneklerini istediğiniz taktirde kapatabilme yetkisi de kullanıcıya bırakılmış. Windows kullanıcılarının dhaa önceden aşina oldukları bu özellik sürümün MAC versiyonunda da göze çarpan yenilikler arasında.

Chrome 29 versiyonundaki bir yenilikde en çok kullanılan WebRTC özelliği üzerinde yapılmış WebRTC sayesinde tarayıcınıza hiçbir eklenti yüklemeden birbirleri arasında görüntülü ve sesli görüşebilme imkanı sağlanmış olmasıydı. Google WebRTC teknolojisini Chrome 29 versiyonunda iyice geliştirerek daha hızlı ve güvenli hale getirmiş.

Google Chrome 29 indir

Bir önceki yazımız olan Jobs Filmi, Steve Jobs, Jobs Tek Parça İzle başlıklı makalemizde Jobs Filmi, jobs filmi full izle ve jobs filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.