Son Eklenenler
Bill Gates Davos Dünya Ekonomik Forumu’nda Konuştu

Bill Gates Davos Dünya Ekonomik Forumu’nda Konuştu

bill gates davos 2013de konustuGeçtiğimiz günlerde Bill Gates‘in çocukları ve torunlarının kendisinden Apple ürünleri istediği hakkındaki duyumsal haberimizi yayınlamıştık. Bugün Bill Gates tarafından yapılan bir açıklama ile durumun tamamen yalandan ibaret olduğu anlaşıldı. İsviçre’nin Davos kentinde yapılmakta olan Dünya Ekonomik Forumu‘na katılan, dünyanın en büyük bilişim ve yazılım şirketinin kurucusu Bill Gates bugün yaptığı röportajla hakkında söylenenlere cevap verdi.

Microsoft şirketi tarafından üretilen son yazılım Windows 8‘in geleceğin yazılımlarının temeli olduğunu söyleyen Gates, hem kişisel bilgisayarlarda hem de cep telefonlarında bir devrim niteliği taşıdığını belirtti. Özellikle mobil teknolojilerin yaygınlaştığı günümüzde Windows 8’in istikrarlı ilerleyişinden bahseden büyük patron, yeni kurdukları uygulama mağazasını da övmekten geri kalmadı. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız “Bill Gates’in çocukları Apple ürünlerini kullanmak istiyor” şeklindeki haberleri de yalanlayan Gates, çocukları ve torunlarının kendisinden hiçbir zaman Apple ürünleriyle ilgili talepte bulunmadıklarını, Microsoft’a ait Windows ürünlerini severek kullandıklarını bildirdi. Windows 8 ürünlerinin kolay kullanımı ve hızlı olması sebebiyle toplumun her kesimi tarafından rahatlıkla tercih edildiğini de sözlerine ekleyen Gates, Bilgisayar ve tablet arasında çelişkiye düşen tüketicilerin Surface ürünlerini tercih edebileceklerinin de altını çizdi.

Bir önceki yazımız olan Gelmiş Geçmiş En Başarısız Sosyal Medya Siteleri başlıklı makalemizde başarısız sosyal medya girişimleri, en başarısız sosyal medya siteleri ve Sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.