Google, iPhone için “Helpouts” uygulamasını duyurdu (İndirme Linki)

[ads1]Kullanıcıların farklı konularda bir dizi canlı video yardımı alabilmeleri için uzmanlara bağlantı sağlayan Google’ın Helpouts hizmeti, sadece iPhone için piyasaya sürülmüştür.

İnternet yardımlarıyla kılavuzların ve eğitim kaynaklarının bir zenginlik olduğunu ve hiç bir şeye takılıp kalınmadığı doğru olabilir. Her zaman ‘Google’ bu konuda önder oldu. Ama Big G​​, bazen bir cevap bulmak için gereksiz forum konuları sayfaları vs dolaşmak her zaman pratik değildir, ve hatta arama saatler sonra, tam bir çözüm sunamıyor da olabilir.

iPhone-icin-Helpouts

Helpouts mühendisler, doktorlar, danışmanlar ve diğer uzmanlara sizi bağlayan, bu nedenle ne olursa olsun, belirli bir sorun olursa, hemen bir şekilde onunla başa çıkabilirsiniz. Bu Dijital Çağın burada-ve-şimdi hala kendi sınırlamaları vardır, ancak Helpouts gibi hizmetler günün herhangi bir saatinde, herhangi bir konu üzerinde herhangi bir yardım almak için izin istiyor, boşlukları doldurmak için yer arıyorlar.

iPhone-icin-Helpouts

Android ve Chrome için geçen yıl sonlarında başlatılan, Helpouts ücretli bir servis, ve bir uzmana bağlanmak için, onlara bir süre için bir ücret ödemek gerekir çoğunlukla. Nadir durumlarda, sizin oturumunuz özgür olabilir, ama bu pek sık olmaz, bir dakika başına ya da oturum başına ücret ödemek zorunda kalınır.

iPhone-icin-Helpouts-2

Kendinizi belirli bir alanda uzman olmuş olarak düşünüyorsanız, sanki birilerine yardımcı olabilirim diyorsanız Google tarafından değerlendirilirsiniz. Bunu yapmak için önce doğrulanmış bir hesabınız olması gerekecek.

Orada derecelendirme ve standart olarak geri dönüş sistemleri olacak. Bu nedenle çok iyi bir yardım almak istiyorsanız, herhangi bir para ödemeden önce uzmanın itibarını kontrol etmeniz mümkün olacak.

iPhone-icin-Helpouts-3

[ads2]Helpouts yaklaşık altı aydır çalışıyor olsa bile, o gerçekten henüz tam aktif kullanımda değil, ama belki de Apple’ın iOS üzerinde başlatması için bu kararının daha hızlı büyümeye yardımcı olacağını söyleyebiliriz.

Uygulamayı indirmek tamamen ücretsizdir ve aşağıdaki bağlantıdan hemen indirebilirsiniz. Bize bu konuda ne düşündüğünüzü bildirebilirsiniz.

(Download Adresi: iPhone için Helpouts App Store’da)

Bir önceki yazımız olan Fıkralar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yeniliklerden haberdar olun!

[tdn_block_newsletter_subscribe input_placeholder="Email" btn_text="Kayıt ol" tds_newsletter2-image="730" tds_newsletter2-image_bg_color="#c3ecff" tds_newsletter3-input_bar_display="" tds_newsletter4-image="731" tds_newsletter4-image_bg_color="#fffbcf" tds_newsletter4-btn_bg_color="#f3b700" tds_newsletter4-check_accent="#f3b700" tds_newsletter5-tdicon="tdc-font-fa tdc-font-fa-envelope-o" tds_newsletter5-btn_bg_color="#000000" tds_newsletter5-btn_bg_color_hover="#4db2ec" tds_newsletter5-check_accent="#000000" tds_newsletter6-input_bar_display="row" tds_newsletter6-btn_bg_color="#da1414" tds_newsletter6-check_accent="#da1414" tds_newsletter7-image="732" tds_newsletter7-btn_bg_color="#1c69ad" tds_newsletter7-check_accent="#1c69ad" tds_newsletter7-f_title_font_size="20" tds_newsletter7-f_title_font_line_height="28px" tds_newsletter8-input_bar_display="row" tds_newsletter8-btn_bg_color="#00649e" tds_newsletter8-btn_bg_color_hover="#21709e" tds_newsletter8-check_accent="#00649e" embedded_form_code="YWN0aW9uJTNEJTIybGlzdC1tYW5hZ2UuY29tJTJGc3Vic2NyaWJlJTIy" tds_newsletter="tds_newsletter1" tds_newsletter3-all_border_width="2" tds_newsletter3-all_border_color="#e6e6e6" tdc_css="eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjAiLCJib3JkZXItY29sb3IiOiIjZTZlNmU2IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==" tds_newsletter1-btn_bg_color="#0d42a2" tds_newsletter1-f_btn_font_family="406" tds_newsletter1-f_btn_font_transform="uppercase" tds_newsletter1-f_btn_font_weight="800" tds_newsletter1-f_btn_font_spacing="1" tds_newsletter1-f_input_font_line_height="eyJhbGwiOiIzIiwicG9ydHJhaXQiOiIyLjYiLCJsYW5kc2NhcGUiOiIyLjgifQ==" tds_newsletter1-f_input_font_family="406" tds_newsletter1-f_input_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEyIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMSIsInBob25lIjoiMTMifQ==" tds_newsletter1-input_bg_color="#fcfcfc" tds_newsletter1-input_border_size="0" tds_newsletter1-f_btn_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTEiLCJhbGwiOiIxMyJ9" content_align_horizontal="content-horiz-center"]