Son Eklenenler

Yeni Trend: İnternetten indirimli alışveriş yapmak!

İnternetten alışveriş artık bir klasik haline geldi. Her markanın satıldığı genel alışveriş sitelerine ek olarak; markalar, sadece kendi ürünlerini sattıkları internet sitelerini de tek tek aktif etmeye başladılar.
İnternetten alışverişin yaygınlaşmasına paralel olarak, farklı pazarlama yöntemleri ile hem markalar hem de genel alışveriş siteleri ön plana çıkmaya çalışıyor.
Bu yöntemlerden biri de indirim kodları, kupon kullanımları gibi yöntemler.
Şahsen ben de alışveriş yaparken indirim kodları kullanan biriyim.
Herkes herşeyi paylaşmak istemez belki. Ama ben paylaşmaktan zevk alıyorum.
Bugün de sizinle indirim kodları bulmak konusundaki en büyük yardımcı olan bir siteden bahsedeceğim.

indirimkodlarim.com
İndirimkdolarim.com sitesi yüzlerce markanın indirimli satın alınabilmesi için ortak paylaşımda bulunduğu bir adres olarak düşünülebilir. Mesela en çok kullanılan indirim kuponu Media Markt indirim kuponu ile indirim yapılabilecek kalemlerden birkaçını paylaşmak isterim. 299 TL üzerindeki tabletlerde anında 50 TL indirim sağlayan Media Markt İndirim Kodu, Seçili Sony kameralarında geçerli 150 TL indirim sağlayan Media Markt İndirim Kodu, Seçili fotoğraf makinelerde geçerli 100 TL indirim sağlayan Media Markt İndirim Kodu bunlardan bazıları.

Evet alışverişimizi güzel bir kahve ile sonlandıralım. Tabi her zaman Türk Kahvesi de içmemek bazen farklılık yaratmak lazım. Yabancı kahveler de kolay kolay el yordamı ile yapılamıyor. Bu aşamada önemli kahve markalarının ev kullanımı için üretip satışa sunduğu kahve makineleri yardımımıza yetişiyor. Tabi bu makineler maharetlerine göre farklı fiyatlara sahip oluyor. Tchibo da bu markalardan biri. Tchibo’nun kahve makinelerini satın alırken kullanabileceğiniz indirim kuponlarına da Tchibo indirim kuponu sayfasından ulaşabilirsiniz. Tchibo indirim kuponlarına örnek vermek gerekirse: 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde Entegre Kulaklıklı Kulak Isıtıcı hediye!, World’e özel, 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL WorldPuan hediye, Cafissimo Latte makinesi 100 TL indirim kuponu…

Siteyi tamamen gezerek siz de ihtiyacınız olan her konuda indirim bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Youtube, Flickr, Mynet Üye Olma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.