More

  Artık herkes araç sahibi olabilir!

  Teknoloji tutkumuz bir yana en büyük tutkularımızdan biri de araçlar.

  Kimimiz metrobüs, kimimiz dolmuş, kimimiz otobüs gibi toplu taşıma araçlarından şikayetçi olduğumuz için araç sahibi olmaya karar veririz. Kimimiz de artık taksilere ödediği ücretten rahatsız olur ve araç sahibi olmak ister. Tabi araç sahibi olmak istememizde bunların dışında etkenler de olabilir.

  Lakin hepsinin bağlandığı nokta “Araç sahibi olmak”, “Kendi aracınızın olması”.

  Yazıyı okuyan birçok kişi evet istiyoruz ama sadece istemek ile olmuyor diye hayıflanıyor büyük ihtimalle.

  İşte herkesi ilgilendiren asıl konu da burada başlıyor.

  Sizinle paylaşmak istediğimiz konumuz: “Araç finansmanı“.

  Birikim yapmak zor.

  Araç almak istesek de almak istediğimiz aracın ücretini peşin olarak ödeyecek durumumuz ya olmuyor ya da bu meblağları bir anda tamamen yatırmış olmak istemiyoruz.

  Bu noktada, bankalar tarafından sağlanan araç finansmanları yardımımıza koşuyor. Tabi birçok banka ve bu bankalar tarafından sağlanan çok sayıda araç finansmanı alternatifi mevcut.

  Herkes gibi biz de en az masraf ile almak istediğimiz aracın sahibi olmak istiyoruz.

  Bugün birçok araç finansmanı arasında karşılaştırma yaptığımız esnada hem yeni bir bankacılık kanalıyla tanışmış hem de en uygun alternatifimizi bulma imkanına erişmiş olduk.

  “Senin Bankan”

  Bu yeni bankacılık markasının arkasında yılların tecrübeli katılım bankası Kuveyt Türk bulunuyor. Şubesiz bankacılık olarak ifade edile bu marka yeni bir oluşum olması nedeniyle birçok kampanya ile karşımıza çıkıyor.

  Araç finansmanı kampanyası da bunlardan biri.

  Senin bankan araç finansmanı sayesinde, isterseniz gönlünüzde yatan 0 (sıfır) bir aracı veya beğendiğiniz 2.el bir aracı çok uygun imkanlarla satın alabilirsiniz.

  Bunun için öncelikle “Senin Bankan”a başvurmalısınız. Başvurunuz gönderildikten kısa süre sonra müşteri temsilcisi tarafından aranıyorsunuz. Müşteri temsilcisi, gerekli belgeler, kartınız vb belgelerin sizlere nasıl ulaştırılacağı konusunda bilgi veriyor. Bilgilendirmeden kısa bir süre sonra da evraklarınızı size ulaştırmak ile görevli olan özel kurye ekibi sizinle iletişim kuruyor ve ne zaman, nerede buluşacağınız ile ilgili sizden randevu alıyor. Belirttiğiniz adres ve zamanda hizmet yetkilisi sizi ziyaret ederek gerekli belgeler için sizden imza alıyor ve kartınızı teslim ediyor.

  Araç finansmanı başvurunuz onaylandıktan sonra dilerseniz 48 aya kadar taksitle, 5 yaş ve altında olan araca, sizin belirleyeceğiniz ödeme planı dahilinde, sadece %20’den başlayan peşinat miktarı ile sahip  olabilirsiniz.

   

  Son Eklenenler

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.