Son Eklenenler
Yeni Sony Xperia Z Yuga’nın İlk Görüntüleri

Yeni Sony Xperia Z Yuga’nın İlk Görüntüleri

Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas kentinde 2013 Ocak ayında düzenlenecek olan CES 2013 (Elektrik ve Elektronik Fuarı) birçok yeni ürünün de tanıtılacağı bir platform olacak gibi.
Bu seferki atak Sony‘den. Sony, YUGA adı verdiği ve Xperia‘nın Z serisi olan yep yeni bir telefonu görücüye çıkaracağının sinyallerini verdi. Hatta Sony biraz daha ileri giderek bu yeni modelin fotoğraflarını piyasaya sızdırdı. Full HD çözünürlüğe sahip olacak ve 5 inc boyutunda olan yeni Xperia, işlemci olarak snapdragon S4 Pro’yu kullanıyor, Android 4,1 Bean işletim sistemiyle üretilecek olan Xperia Z YUGA‘nın aslında görüntü olarak çok da kibar olmadığı ortaya çıktı. Galaxy Nexus ve Nexus 4 modelleri gibi ekranın alt kısmındaki sanal tuşlara yer verilen yeni modelde fizeksel bir tuş kullanılmamış Aşağıda ekran görüntülerini verdiğimiz modelin satış fiyatı olarak 569 USD düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Dünyanın En İnce Telefonu Geliyor başlıklı makalemizde 2013 International CES, CES 2013 ve Dünyanın en ince telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.