Son Eklenenler
iPhone 6 Kasası için ‘Daha İnce Tasarım, Daha Büyük Ekran’ iddiası doğrulandı

iPhone 6 Kasası için ‘Daha İnce Tasarım, Daha Büyük Ekran’ iddiası doğrulandı

Teknoloji toplumunda Samsung Galaxy S5’in uzun zamandır beklenen sürümünün arifesinde, şimdi sözde ‘iPhone 6’ yeterince öne çıkamıyor. Apple yakışıklısının yıkılışına kadar piyasaya çıkması için lanse ediliyor, ama özellikle büyük ekran paketi cihazın her yeni raporu ile güçlü bir büyüme gösteriyor. Şekildeki sızıntı ve iPhone 6 form faktörü ile ilgili diğer bilgiler son bir akının ardından , bir iPhone bu durumda yeni bir makyaj le birkaç yedekleme yapısı ile, çapı artacağına işaret gibi görünüyor. İnce tasarım dahil olmak üzere iPhone 6 ile ilgili sızıntılar…

Sızıntılar her zaman habersiz, doğrulanmamış, cihazı ölçecek ideal bir yol değildir. Bu sızıntılar – kolayca belirli bir gündem oluşturmak isteyenler tarafından sahte bilgiler veriliyor olabilir – belki de daha az güvenilir olabilir. Bugünün kaçak bir durumda tasviri bir grafik olduğunu ve şu anda net olmadığı yapıyor çeşitli söylentileri doğrulayacak gibi görünüyor iken, iPhone 6 tasarımının ne kadar doğru bir temsili olduğu konusunda hiçbir yerde % 100 bilgi bulunmamakta.

iphone-6-yeni-5

Çin menşeli, iPhone kılıfı üreticisi Elam Şirketleri (NoWhereElse.fr aracılığıyla yayınlandı) bu özel tasarım arkasındaki şirket ve yanı sıra Apple ilk 4 inçlik Retina ekranlı modeli için kılıfı stoğuna eklediğini iPhone 5 ile tanıtılan, durum aynı zamanda güç düğmesi yerinin değiştirebilireceğine dair bir görsel sunuyor.

iPhone-6-Elamhk

IPhone 6 da ikincisi nedeniyle üretim sorunları nedeniyle gecikeceği ileri sürülmüş olmasına rağmen, bir 5.5 – inç daha büyük bir model ile, bir 4.7 – inç ekranlı normal bir model sunmak için hazır görünüyor. Tahminen Eylül ayında çıkması bekleniyor. Hem de eli kulağında bir ‘iwatch ‘ cihazı ile, Apple hayranları önümüzdeki aylarda heyacan verici duyurulara hazırlıklı olmalı.

Twitter’da Google+’da Facebook’da bizi takip edin!

Bir önceki yazımız olan iPhone 6, 4.7 inç ekranıyla Eylül ayında çıkıyor, Phablet modeli sonra çıkacak başlıklı makalemizde iPhone 6 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.